پایگاه خبری-تحلیلی"ترازیابی"                
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 23:13

200 دستگاه خودرو سبز مجهز به موتور DPF توسط ماموت دیزل قزوین رونمایی شد

رئیس سازمان  صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه این مراسم با تاکید بر اهمیت تولید  خودرو های یورو 4 و یور 5 در این واحد گفت : در این مراسم  طرح  نوسازی  ناوگان فرسوده  کشور  از طریق  جایگزینی  خودرو های  سازگار با محیط زیست  با تحویل 200 دستگاه  خودرور سبز یورو 4 و یورو 5  تحویل  صاحبان  خودرو و جایگزین  ناوگان فرسوده در کشور شد .
 وی با اشاره به   ظرفیت تولید این شرکت در تولیدی شاسی و کابین  اسکانیا گفت : روزانه 12 تن شاسی و کابین اسکانیا در گروه  تولیدی صنعتی ماموت دیزل  تولید می‌شود .
وی اظهار داشت: شرکت ماموت نماینده اسکانیا در ایران و تولید کننده کشنده‌های تلریلر و ماشینهای سنگین است  که در دنیا از نظر کیفیت بهترین خودروی تجاری و سنگین را تولید می کند.
وی افزود: خوشبختانه کار خانه ماموت محصولاتی تولید کرده که زمینه جلوگیری از آلودگی  هوا را فراهم می سازد و علاوه بر آن باعث کاهش آلودگی های صوتی در شهر های و  جاده ها خواهد شد .
وی خاطر نشان کرد :  با تولید  انبوه  خودرو های سبز ، خودرو های  قدیمی از دور خارج  خواهد شد و  خودرو های جدید با تلنولوژی یور 4 و یورو 5 جایگزین  ناوگان فرسوده کشور می شود که این اقدام در نهایت در  جلوگیری از آلودگی های محیطی بسیار تاثیرگذار خواهد بود .
پرزحمت در ادامه اذعان داشت: با ابتکاری که مجتمع صنعتی ماموت بکار برده است ،  زمینه تولید خودرو های یورو 4 و 5 در کنار کاهش آلودگی صدا و هوا فراهم خواهد شد و این  برای کشور الگوی خوبی برای دیگر تولید کنندگان خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد :60 الی70 درصد ناوگان حمل و نقل جاده ای و شهری  کشور را مجموعه  صنعتی ماموت تامین می کنند.
   1396/5/19 14:15    تعداد بازدید :  73