پایگاه خبری-تحلیلی"ترازیابی"                
جمعه 03 فروردین 1397 ساعت 21:17

آخرین مراسم عقدی که آیت الله هاشمی خطبه را خواند ( جزئیات و تصاویر)

به گزارش پایگاه خبری ترازیابی به نقل از «قلم نیوز» در این مراسم لیلی هاشمی فرزند یاسر هاشمی به عقد محمد مهدي صانعي طاهري درآمد. 
لیلی هاشمی تصاویری از  دستخط آیت الله هاشمی بر صفحه نخست یک جلد کلام الله مجید که بعنوان هدیه عروسی از پدربزرگ دریافت کرده است را نیز در اختیار پایگاه خبری تحلیلی قلم نیوز قرار داده است.
 آیت الله هاشمی علاوه بر یک جلد کلام الله مجید یک عدد انگشتر که نگین آن از ضریح سنگ قبر امام حسین (ع) ساخته شده است را نیز بعنوان تبرک به داماد تازه خاندان هاشمی هدیه داده است.
لیلی هاشمی در یک دلنوشته با انتشار آخرین عکس آیت الله هاشمی(ره) در مراسم عقدش روی صفحه اینیستاگرامش اینچنین نوشت: «خوشحالترین بودم کنار سفره، رو به روی آینه و قرآن نشستیم، اول دعایمان کرد. بعد خطبه عقد را خواند. چقدر شنیدن صدایش آرامش داشت. عقد را که خواند، با اجازه اش (بله) را گفتم و خوب در آغوشش گرفتم، همان عطر همیشگی، همان پدربزرگ دوست داشتنی، خوشحال ترین بودم و سهم من از این خوشحالی تنها دو روز بود... و حالا من مانده ام و سنگینی خاطرات پدربزرگانه ام. تو بزرگتر از آن بودی که بخواهند از خوبی ات بگویند»
وی همچنین عکسی از دوران طفولیتش را در آغوش پدربزرگ نیز در اختیار پایگاه خبری تحلیلی قلم نیوز قرار داده است.
 
روایت نوه آیت الله هاشمی از مراسم عقدش دو روز قبل از رحلت (+تصاویر)روایت نوه آیت الله هاشمی از مراسم عقدش دو روز قبل از رحلت (+تصاویر)روایت نوه آیت الله هاشمی از مراسم عقدش دو روز قبل از رحلت (+تصاویر)

   1395/10/23 13:34    تعداد بازدید :  131